Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk. No:20 D:5 Nişantaşı / İstanbul
Yükleniyor Etkinlikler

28 Nisan 2021 @ 21:00 - 23:00

Ücretsiz Webinar:
çocuklarda duyusal konular

Covid19 döneminde çocuklarımız…

Evde çokça zaman geçirdiğimiz bu günlerde çocuklarımızın hareket azlığı ve hareketlerinin kısıtlılığı hem beden hem zihinlerinde çeşitli problemlere yol açıyor. O yüzden hareket ile birlikte yaratıcılık, ifade etmek becerisi ve duygu konularını da ele almalıyız.  İyi bir denge sağlamak ve duyguları daha kolay kontrol etmek için beynin sağ ve sol yarımküreleri uyarmak önemli. Bu 2 saatlik webinarda bunların neler olduğunu ve bunlar hakkında neler yapabileceğimizi konuşacağız.

Webinarımız 28 Nisan Çarşamba akşamı, 21:00-23:00 arasında gerçekleşecektir.

Eğitimciler Hakkında
Sarah Steinborn Gökler:

Jinekoloji, Nöroloji ve Osteopati konusunda uzmanlaşmış bir Alman Fizik Tedavi Uzmanı, Eğitmen ve sertifikalı Yoga ve Pilates öğretmenidir. Dünyanın bir çok yerinde öğretmenlik yapan Steinborn Gökler 7 yıldır İstanbul’da yaşamaktadır. Özel ihtiyaçlarını desteklemek ve onlara yardımcı olmak için Almanca, İngilizce ve Türkçe olmak üzere toplam 3 dilde her yaş ve koşulda birçok hamile kadın, yeni anne ve bebeklerle çalışmaktadır. Steinborn Gökler, Fizyoterapistlere lisans ve yüksek lisans derecesinde ders verip onların empatik, iyi eğitimli terapistler olmasına rehberlik etmektedir. Güncel olarak ise ileri eğitim programlarında ve disiplinler arası projelerde eğitmenlik yapmaktadır. 2 çocuk annesidir.

Caroline de Biolley:

Brüksel’de Ergoterapi alanında 2000 yılında mezun olmuştur. Gelişim terapisi, öğrenme güçlükleri, duyu bütünleme konularında uzmandır. İstanbul’da çeşitli okullara danışmanlık yapmakta ve aynı zamanda ergoterapist olarak çalışmaktadır. 21 yaşında İstanbul’a gelen de Biolley, 16 yıldır İstanbul’da ve 3 çocuk sahibidir. Anadili Fransızca olmakla birlikte Türkçe ve İngilizce dillerinde de çalışmaktadır.

Mekan

Online Zoom Platformu