HİZMETLERİMİZ

Çiftlere Özel - İlişki Değerlendirme

Tartışmalardan bunaldınız mı? Aynı konular hakkında tekrar tekrar kavga eder durumda mısınız? Problemin ne olduğundan bir türlü emin olamıyor musunuz? Belki de sadece ilişkinizin ne aşamada olduğunu merak ediyorsunuz. “Doğru kişi mi?” diye soruyorsunuz.

Psikoloji İstanbul’da tüm danışmanlık süreçleri, en etkili desteği sağlayabilmek için, öncesinde ayrıntılı bir değerlendirme, ihtiyaçların analizi ve ardından gelen hedefe uygun destek planlaması ile başlar. Önce anlıyor, sonra değişim sağlıyoruz.

Her ilişkide problemler yaşanabilir ve pek çok problem doğru bir destekle yönetilebilir. Dilerseniz bir terapist eşliğinde, dilerseniz online sorularımızı yanıtlayarak, ilişkinizi tarafsız ve ayrıntılı bir şekilde bilimsel yöntemlerle değerlendirdikten sonra, ihtiyaç duyduğunuz desteğin ne olduğunu görebilir, atölye, danışmanlık ya da terapi programlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Size özel ihtiyaçları saptayabilmek için, önce ilişki değerlendirme diyor, sizleri, ilişkinize check-up yapmaya davet ediyoruz.

Değişim tek bir adımla başlayabilir.

İlişkisinde mutluluk arayan, problem yaşayan ya da yaşamaktan korkan bir çiftseniz, doğru adrestesiniz. Psikoloji İstanbul, çift terapisi alanında ülkemizin öncü kurumlarından biri; çünkü, dünyaca ünlü Gottman Enstitüsü’nün Türkiye’deki tek temsilcisi. Psikoloji İstanbul’da ilişki değerlendirme süreci, 50 yıllık araştırmalara dayanan ve bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış olan, Gottman değerlendirme araçları ile yapılmaktadır. İlişkilerde yakınlık, çatışma yönetimi ve ortak anlam alanlarının yanı sıra, güven ve bağlılık analizlerinin de yer aldığı Gottman araçlarının sunduğu ayrıntılı analizden, dilerseniz bireysel, dilerseniz çift olarak yararlanabilir; daha kapsamlı bir ihtiyaç analizi için, uzman psikologlar eşliğinde ilişki değerlendirme sürecimize dahil olabilirsiniz.

Araştırmalara dayanan Gottman Yöntemi tarafından desteklenen Gottman Değerlendirmesi, ilişkinizde neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı olabilir ve ilişkinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.