HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Psikoloji İstanbul ekibi olarak en temel önceliğimiz bireylerin, çiftlerin ve ailelerin dolayısıyla toplumun her katmanında gerçek yakınlık, sevgi ve şefkat içeren güvenli ilişki kültürünün yaratılabilmesi için gerekli olan desteği bilimsel bilginin ışığında vermektir. Bunu yaparken yolun en başından beri sloganımız “Değişim ve Gelişim için Güvenli Bir Yer” oldu. Bu yolla bireyler, çiftler, çocuklar, ebeveynler, uzmanlar ve hatta kurumlar için projeler, tasarlıyor ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Yolculuğumuz 2006 yılında başladı ve o zamandan bu zamana psikoloji bilimindeki güncel gelişmeleri ve etik ilkeleri dikkate alarak toplum psikolojisine faydalı olabilmeye çalışıyoruz. Aynı yollardan geçtiğimiz meslektaşlarımızın ihtiyaçlarını iyi biliyor ve onların bilimsel temellere dayanan, farklılık yaratan projelerle bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamanın da önemli bir misyonumuz olduğunu söylemek istiyoruz. Bu kapsamda Psikoloji İstanbul olarak dünyada bilimsel araştırma ve uygulamaları ile son derece önemli yere sahip The Gottman Institute, Family Psychological Services, Pact Institute, Sensorimotor Psychotherapy Institute gibi köklü kurumların Türkiye temsilciliğini sürdürüyor; Culture Reframed ile iş birliklerimize devam ediyoruz.

Gelişmiş online platformumuz ile sizlere her zaman en kaliteli yayın ve içerikleri sunmaya, sınırsız doküman ve online desteklerimizle katılımcılarımıza destek vermeye devam ediyoruz. 2006 yılından itibaren düzenlediğimiz içerikler ile:

  • 10000+ Ruh Sağlığı Uzmanın Gelişimi
  • 100+ Uluslararası Sertifika 
  • 1500+ Uzmanın Mesleki Webinara Katılımı
  • 150+ Culture Reframed Elçisi Yetiştirilmiştir
  • 50000+ kişinin katılımı ile 100+ Ücretsiz Online Psikolojik Sağlık ve Kişisel Gelişim Webinarı gerçekleştirdik.

Psikoloji ve terapi alanındaki onlarca yıllık deneyimimiz ile “Değişim ve Gelişim için Güvenli Bir Yer” olmaya ve her geçen gün daha büyüyen ve gelişen bir Psikoloji İstanbul ile yolumuza devam ediyoruz.