HAKKIMIZDA

Ekibimiz


 • Serap Kocabay
  Genel Koordinatör
  serap@psikolojistanbul.com
  Çocukluğunu Kuşadası’nda geçirmiş ve üniversite hayatına Yıldız Teknik Üniversitesi'nde başlamış olan Kocabay, 2010 yılından itibaren, çeşitli kurumlarda muhasebe departmanlarında iş yaşamına adım atmıştır. 2014 yılından bu yana Psikoloji İstanbul’da başlayan yolculuğu, asistanlık, muhasebe yönetimi, ofis yönetimi ve organizasyonlarının koordinasyonu görevlerini kapsayarak devam etmiştir. Psikoloji İstanbul’da genel koordinatörlük görevini sürdürmekte olan Kocabay, merkezimizin güler yüzü, tüm eğitmenlerimizin sağ kolu, katılımcılarımızın kurtarıcısı ve Psikoloji İstanbul’un son sözü söyleyen kişisidir.
 • İrem Tuna Çalışkan
  Asistan
  iremtuna@psikolojistanbul.com
  Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümüyle başlayan İrem Tuna Çalışkan, lisans döneminde tiyatroyla ilgilenmiş, toplumsal cinsiyet eşitliğini ilke edinen çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve platformlarda gönüllü faaliyetler yürütmüştür. Mezun olduktan hemen sonra, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlayan İrem Tuna, Gottman Çift Terapisi ve Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimlerinin yanı sıra son olarak ‘Travma ve Aldatma’yla Çalışmak eğitimini de John ve Julie Gottman’dan almıştır. Deneyimsel Oyun Terapisi, Transaksiyonel Analiz, İntegratif Psikoterapi, Gottman Çift terapisi, Duygu Odaklı Terapi, Sensorimotor psikoterapi ilgi alanlarıdır. Psikoloji İstanbul’da asistanlık görevini sürdürmekte olan Çalışkan, zor zamanların kurtarıcısı, merkezimizin geleceğe bakan yüzüdür.
 • Samet Özbilek
  IT Uzmanı
  samet@psikolojistanbul.com
  1994 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Samet ÖZBİLEK Lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği Bölümü’nden 2017 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından özel okullarda 5 yıl Robotik Kodlama ve Yazılım eğitmenliği yapmıştır. Kariyerine 2022 yılından itibaren Psikoloji İstanbul bünyesinde Eğitim Teknoloğu olarak devam etmekte olan Özbilek, tüm içeriklerin kusursuz biçimde sizlere ulaşmasını sağlayan koruyucusu ve merkezimizin görünmeyen kahramanıdır.