HAKKIMIZDA

Ekibimiz


 • Serap Kocabay
  Genel Koordinatör
  serap@psikolojistanbul.com
  Çocukluğunu Kuşadası’nda geçirmiş ve üniversite hayatına Yıldız Teknik Üniversitesi'nde başlamış olan Kocabay, 2010 yılından itibaren, çeşitli kurumlarda muhasebe departmanlarında iş yaşamına adım atmıştır. 2014 yılından bu yana Psikoloji İstanbul’da başlayan yolculuğu, asistanlık, muhasebe yönetimi, ofis yönetimi ve organizasyonlarının koordinasyonu görevlerini kapsayarak devam etmiştir. Psikoloji İstanbul’da genel koordinatörlük görevini sürdürmekte olan Kocabay, merkezimizin güler yüzü, tüm eğitmenlerimizin sağ kolu, katılımcılarımızın kurtarıcısı ve Psikoloji İstanbul’un son sözü söyleyen kişisidir.
 • Samet Özbilek
  IT Uzmanı
  samet@psikolojistanbul.com
  1994 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Samet ÖZBİLEK Lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği Bölümü’nden 2017 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından özel okullarda 5 yıl Robotik Kodlama ve Yazılım eğitmenliği yapmıştır. Kariyerine 2022 yılından itibaren Psikoloji İstanbul bünyesinde IT Uzmanı olarak devam etmekte olan Özbilek, tüm içeriklerin kusursuz biçimde sizlere ulaşmasını sağlayan koruyucusu ve merkezimizin görünmeyen kahramanıdır.
 • Zeynep Koçlu
  Stajyer Asistan
  zeynepkoclu@psikolojistanbul.com
  Zeynep Koçlu, University College London’dan (UCL) birinci derece onur listesinde mezun olmuştur. Üniversitede, Psikoloji ve Eğitim (BSc Psychology with Education) çift ana dalını tamamlarken gelişimsel psikoloji, kriminoloji, nöropsikoloji ve bilişsel psikoloji gibi temel psikoloji eğitimlerinin yanısıra çocuk gelişimi, sosyal psikoloji ve eğitim bilimleri derslerini de başarıyla tamamlamıştır. Londra’dan mezun olduktan sonra yaşamına İstanbul’da devam eden Koçlu, denkliğini İstanbul Üniversitesi’nden almakta ve klinik psikoloji yüksek lisans programını çocuk ve ergen alanında tamamlamayı hedeflemektedir. Kayıp ve Yasla Çalışma, Deneyimsel Oyun Terapisi ve Gottman Çift Terapisi eğitimlerini tamamlamakla beraber şu anda Psikoloji İstanbul’da psikolojik araştırma projeleri yürütmektedir.