HİZMETLERİMİZ

Uzmanlara Özel - Mesleki Değerlendirme

Ülkemizde psikolojik danışmanlık ve psikoterapi alanında etik prensiplere uygun, bilimselliği kanıtlanmış, etkili, süpervizyon ve sürekli eğitim kaynağı olan bir yoldan ilerlemek ve danışanlarınla profesyonel güvene dayalı bir ilişki kurmak istersen doğru yerdesin. Bizler kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak bu zemini çok yıllar öncesinde kurmaya çalıştık ve bugün hala geliştirmeye devam ediyoruz. Senin de bu yolculukta bizimle olmanı ve serüvene beraber devam edebilmeyi umuyoruz.

Pek çok gelişmiş ülkede ve ülkemizde de bir mesleğin kapsamlı bir şekilde yapılabilmesi için gerekli standartlar, yeterlilikler, sertifikasyonlar ile ilgili akreditasyon süreçlerinin tatmin edici bir biçimde oluşturulması olmazsa olmaz bir gereklilik. Kariyerinin hangi aşamasında olursan ol, bizler bu alanda emin ve güvenilir adımlarla ilerleyebilmen için hayallerin, hedeflerin ve ilgi alanlarını belirlemene yardımcı olarak hangi kariyer yolunun senin için uygun olduğunu bulmana yardımcı olmayı çok isteriz.

Psikoloji alanından bir meslektaşımız olarak, kariyer süreçlerini güçlendirmek ve harekete geçmenin en iyi yolunu öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin.