HİZMETLERİMİZ

Çiftlere Özel - İlişki Atölyesi

İlişkinizi güçlendirmek ister misiniz? Tekrar tekrar tartışmanıza sebep olan problemlerinizi çözmek? Belki de bir süredir kaybettiğiniz yakınlığınızı arttırmak istiyorsunuz? Belki bir ömür boyu mutlu olmak isteyen çiftlerden olduğunuz için, doğru bilgi ve becerilere erişmek?

Çiftler için ilişki atölyesi -Art & Science of Love- Dr. John Gottman ve Dr. Julie Gottman tarafından tasarlanmış ve çiftlerin, Mutlu İlişkilerden edinilen araştırma sonuçlarından yararlanarak, ilişkilerini güçlendirmek için gereken becerileri kazanmalarını sağlayan bir hafta sonu atölyesidir. Mutlu ilişkinin sırlarını öğrenmek isteyenler, sizleri çift olarak atölyemize bekliyoruz.

Dünyaca ünlü Gottman İlişki ve Evlilik Enstitüsü’nün uzmanları olarak, bilimsel araştırmalara dayanılarak geliştirilmiş ve pek çok pratik uygulamanın öğretildiği, kapsamlı bu iki günlük atölye çalışmasına mutlu ya da mutsuz bütün çiftleri davet ediyoruz. Bu atölyede ilişkinizin mutlu ve sürekli olabilmesi için neyin işe yaradığını öğreniyor olacaksınız.

Bu iki günlük atölyede;

  • Mutlu bir birliktelik için gereken bilgi ve becerileri
  • İlişkide yakınlık, ilgi ve sevgiyi nasıl arttırabileceğinizi
  • Birbirinizi daha da yakından tanıyarak, gerçek bir bağ kurmayı
  • Tartışmaları sakin ve yapıcı bir şekilde sağlayabilmeyi
  • İlişkide çıkmaza giren problemleri, farklı bir şekilde ele alabilmeyi
  • İlişkinin iyi giden taraflarını güçlendirmeyi
  • Ve uzun yıllar sürecek güçlü bir ilişki için gereken becerileri öğreneceksiniz.

Bu atölyeye her yaştan, her eğitim, meslek grubundan ve her cinsel yönelimden çiftler katılabilmektedir.

Bilgilendirme bölümleri grup olarak, uygulamalar ise her çifte özel olarak gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla özelinizi grupta yer alan diğer kişilerle paylaşmak durumunda değilsiniz.

BU ATÖLYEYE KATILAN ÇİFTLERİN EDİNDİĞİ KAZANIMLAR ALTI AY BOYUNCA TERAPİYE DEVAM EDEN ÇİFTLERLE BENZER SONUÇLAR GÖSTERMEKTEDİR.
ATÖLYEYE KATILAN ÇİFTLERİN % 94’Ü İLİŞKİLERİYLE İLGİLİ OLUMLU GELİŞMELER KAYDETTİKLERİNİ BELİRTMİŞLERDİR.