Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk. No:20 D:5 Nişantaşı / İstanbul
Yükleniyor Etkinlikler

31 Mart 2022 @ 21:00 - 23:00

Ücretsiz Webinar: Aşkı Bulmak
Partner Seçiminin İncelikleri

İlişkilerle ilgili öğrenmek, gelişmek ve derinleşmek isteyenlere…

Bizler Uzm. Psikolog Filiz Kaya Ataklı ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun olarak, iki ilişki uzmanı ve Gottman Çift Terapisi eğitmenleri olarak bir araya geliyor ve  en iyi bildiğimiz şeyi anlatmak, doğru bilgiyi yaymak için sizlerle online olarak buluşuyor ve 31 Mart akşamı “Partner Seçimi” konusunu mercek altına alıyoruz.

Mutlu İlişkiler Dileriz.

31 Mart Perşembe akşamı 21:00-23:00 arasında gerçekleşecek “Aşkı Bulmak” webinarında paylaşacaklarımız aşağıdaki gibidir:

  • Aşkı bulma konusunda araştırmalar ne diyor?
  • Partner seçiminin incelikleri
  • Doğru kişi seçmenin yolları

Psikoloji İstanbul olarak 2022’de odağımız: Güvenli İlişkiler Yaratmak. İlişkillerde şiddet kültürü değil, gerçek yakınlık, sevgi ve diyalog kültürü yaratmak için elimizden geleni yapacak ve güvenli ilişkileri hep birlikte büyüteceğimize inanıyoruz.

Eğitimcilerimiz Hakkında

Uzm. Psk. Filiz Kaya ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun, Gottman enstitüsünün kurucuları ve ilişki guruları John ve Julie Gottman’ın yetiştirdiği, Türkiye’deki sertifikalı Gottman terapistleri ve yöntemin ülkemizdeki tek eğitimcileridir. Çalışmalarını Psikoloji İstanbul Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde sürdüren uzmanlarımız, çift terapileri, çiftlere ve ebeveynlere özel eğitimler, çiftlerle hafta sonu çalışmaları ve “Türkiye’de Mutlu İlişkiler Çalışması”nı yürütmekte, ülkemizdeki ruh sağlığı uzmanlarına Gottman Çift Terapisi eğitimi vermektedirler.

 

 

Başvuru Formu

31 Mart 2022 tarihinde gerçekleşecek olan webinara katılabilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Webinar günü, aşağıda belirtmiş olduğunuz mail adresinize, webinar giriş linki ulaştırılacaktır. Görüşmek dileğiyle…

Başvuru için lütfen tıklayınız.

Mekan

Online Zoom Platformu