Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk. No:20 D:5 Nişantaşı / İstanbul
Yükleniyor Etkinlikler

15 Aralık 2020 @ 21:00 - 23:00

Ücretsiz Webinar: bebekten sonra ilişkiler

İlişkilerle ilgili öğrenmek, gelişmek ve derinleşmek isteyenlere…

Bizler Uzm. Psikolog Filiz Kaya Ataklı ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun olarak, iki ilişki uzmanı ve Gottman Çift Terapisi eğitmenleri olarak bir araya geliyor ve  en iyi bildiğimiz şeyi anlatmak, doğru bilgiyi yaymak için sizlerle online olarak buluşuyor ve “Bebekten Sonra İlişkiler”e neler olduğuna bakıyoruz. Sizleri de çocuk doğduktan sonra ilişkilere neler olduğuna bakmaya, ilişkinizi nasıl koruyabileceğinizi konuşmaya çağırıyoruz.

Mutlu İlişkiler Dileriz.

15 Aralık Salı akşamı 21:00-23:00 arasında gerçekleşecek ve zoom üzerinden yayınlanacak ücretsiz “Bebekten Sonra İlişkiler” webinarında paylaşılacaklar aşağıdaki gibidir:

  • İki kişilik sistemden, üç kişilik sisteme geçiş
  • “Bebekten Sonra İlişkiler”e dair araştırma sonuçları
  • Çiftlere yönelik ilişki güçlendiren önerilerin paylaşılması
  • Sizlerden gelen soruların yanıtlanması

Not: İçeriğe dair daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilmeniz ve daha verimli bir webinar deneyimleyebilmeniz için, John & Julie Gottman’ın “Artık Üç Kişiyiz” kitabını webinar öncesinde okumanızı öneririz.

Eğitimcilerimiz Hakkında

Uzm. Psk. Filiz Kaya ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun, Gottman enstitüsünün kurucuları ve ilişki guruları John ve Julie Gottman’ın yetiştirdiği, Türkiye’deki tek sertifikalı Gottman terapistleri ve yöntemin ülkemizdeki tek eğitimcileridir. Çalışmalarını Psikoloji İstanbul Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde sürdüren uzmanlarımız, çift terapileri, çiftlere ve ebeveynlere özel eğitimler, çiftlerle hafta sonu çalışmaları ve “Türkiye’de Mutlu İlişkiler Çalışmasını yürütmekte, ülkemizdeki ruh sağlığı uzmanlarına Gottman Çift Terapisi eğitimi vermektedirler.

 

Mekan

Online Zoom Platformu