Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk. No:20 D:5 Nişantaşı / İstanbul
Yükleniyor Etkinlikler

13 Şubat 2021 @ 22:00 - 23:30

Ücretsiz Webinar: 14 Şubat Özel
yakınlık, romantizm ve cinsellik

İlişkilerle ilgili öğrenmek, gelişmek ve derinleşmek isteyenlere…

Bizler Uzm. Psikolog Filiz Kaya Ataklı ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun olarak, iki ilişki uzmanı ve Gottman Çift Terapisi eğitmenleri olarak bir araya geliyor ve  en iyi bildiğimiz şeyi anlatmak, doğru bilgiyi yaymak için sizlerle online olarak buluşuyor ve 14 Şubat’a özel olarak “Yakınlık, Romantizm ve Cinsellik” konularını mercek altına getiriyoruz.

Mutlu İlişkiler Dileriz.

13 Şubat Cumartesi akşamı 22:00-23:30 arasında gerçekleşecek “Yakınlık, Romantizm ve Cinsellik” webinarında paylaşacaklarımız aşağıdaki gibidir:

  • Mutlu ilişkilerde yakınlık, romantizm ve cinsellik
  • Araştırmalar ne diyor?
  • İlişkilerde tutku ve romantizmi canlı tutma önerileri
  • İyi seks konusunda, mutlu ilişkilerden öğrendiklerimiz

Eğitimcilerimiz Hakkında

Uzm. Psk. Filiz Kaya ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun, Gottman enstitüsünün kurucuları ve ilişki guruları John ve Julie Gottman’ın yetiştirdiği, Türkiye’deki sertifikalı Gottman terapistleri ve yöntemin ülkemizdeki tek eğitimcileridir. Çalışmalarını Psikoloji İstanbul Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde sürdüren uzmanlarımız, çift terapileri, çiftlere ve ebeveynlere özel eğitimler, çiftlerle hafta sonu çalışmaları ve “Türkiye’de Mutlu İlişkiler Çalışması”nı yürütmekte, ülkemizdeki ruh sağlığı uzmanlarına Gottman Çift Terapisi eğitimi vermektedirler.

 

 

Mekan

Online Zoom Platformu