HİZMETLERİMİZ

Çiftlere Özel - Maraton Çift Terapisi

Çift terapisini ve ilişki danışmanlığını alanın en usta isimlerinden mi almak istiyorsunuz? İlişkimi en hızlı nasıl kurtarırım mı diyorsunuz? Belki ilişkiniz ciddi bir krizin içinde ve acil, yoğunlaştırılmış bir destek arayışındasınız? Merkezimiz kurucuları ve Gottman Çift Terapisi eğitmenleri Filiz Kaya Ataklı ve Özge Altan Aytun ile seans yapmak istiyor ama başka bir şehirde ya da ülkede mi yaşıyorsunuz?

Maraton çift terapisi, uzun süreli terapilerden farklı olarak ilişkinizde halihazırdaki kriz durumları ve spesifik konuları çözümleyebilmeniz için destek olmayı amaçlamaktadır. Maraton terapi yaklaşımı ilişkideki spesifik problemlerin çözümü, ilişkideki stres düzeyinin önemli ölçüde azalması ve daha güçlü bir ilişki gibi çiftlerin önemli kazanımlara sahip olmasını sağlar.

Maraton çift terapisi birbirini takip eden 2-5 gün süresince yoğunlaştırılmış olarak gerçekleşir. Seanslar her gün 2-3 saatlik sabah seansları, öğle molası ve ardından 2-3 saatlik öğleden sonra seansları olarak devam eder. Maraton çift terapisi seanslarımız değerlendirme sürecinde belirlenen hedeflere, vurgulanan konulara ve duygusal ihtiyaçlara göre şekillenir.

Maraton çift terapisi, sadece Filiz Kaya Ataklı ya da Özge Altan Aytun tarafından gerçekleştirildiğinden, bu yoğunlaştırılmış desteği alabilmek için lütfen merkezimiz genel koordinatörü Serap Kocabay ile iletişime geçiniz. serap@psikolojistanbul.com

İLİŞKİLERİ BİZ BİLİYORUZ.
JOHN VE JULİE GOTTMAN, SİZİNKİ GİBİ İLİŞKİLER KURMANIN VE İYİLEŞTİRMENİN HEM BİR SANAT HEM DE BİLİM OLDUĞUNU İYİ BİLİYOR. DÜNYACA ÜNLÜ TERAPİ UZMANLIĞIYLA BİRLEŞTİRİLEN ONLARCA YILLIK ÖDÜLLÜ ARAŞTIRMALARA DAYANARAK, KALICI BİR İLİŞKİ KURMANIZA YARDIMCI OLMAK İÇİN ÇİFTLERE ÖZEL BİR DANIŞMANLIK SÜRECİ OLUŞTURULDU.
NEDEN DAHA FAZLA BEKLEYESİNİZ?