HİZMETLERİMİZ

Uzmanlara Özel - Mesleki Danışmanlık

Kendimizi tanıtmak gerekirse bizler, “Gelişim ve Değişim için Güvenli Bir Yer” sloganı ile ruh sağlığı uzmanlarına 2006 yılından bu yana danışmanlık hizmetleri vermekte ve en temel önceliğimiz olarak da psikoloji bilimi ve etik ilkeleri dikkate alarak toplum psikolojisine faydalı olabilmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda meslektaşlarımızın bilimsel temellere dayanan ve farklılık yaratan programlarla bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamak merkezimizin kuruluş misyonlarından biri.

Bu çerçevede yurt dışında psikoloji alanında terapi ve eğitim çalışmaları yapan The Gottman Institute, Family Psychological Services, Pact Institute, Sensorimotor Psychotherapy Institute gibi köklü kurumların Türkiye temsilciliğini sürdürdüğümüz gibi; Culture Reframed ile de iş birliklerine devam etmekteyiz.

Ruh sağlığı alanında çalışan meslektaşlarımızın uzmanlıklarını geliştirmelerinde onlara yardımcı olmak “hangi yöntemlerin işe yaradığı” meselesi, odaklandığımız en öncelikli konu.

Sizlere Psikoloji alanında onlarca yıllık bir deneyimden bahsediyoruz. 2008 yılından itibaren düzenlediğimiz programlar ile:

  • 10000+ Ruh Sağlığı Uzmanın Gelişimi
  • 100+ Uluslararası Sertifika 
  • 1500+ Uzmanın Mesleki Webinarlara Katılımı
  • 50000+ kişinin katılımı ile 100+ Ücretsiz Online Psikolojik Sağlık ve Kişisel Gelişim Webinarı gerçekleştirdik.

Mesleki danışmanlığımız, uluslararası programlarımız ve işbirliklerimiz, gelişim ve değişimde gerçekten önemli olan şeyleri ayırt etmemize yardımcı oluyor. Ek olarak, sürekli kendi mesleki gelişimimize de odaklıyız; dünyadaki tüm psikoloji alanındaki gelişmeleri, araştırmaları ve yöntemleri takip edip danışmanlık ve programlarımıza katkıda bulunmasına önem veriyoruz.

Siz meslektaşlarımız için etik bir anlayış çerçevesinde, bilimsel temellere dayanan ve fark yaratan programlarla bilgi ve deneyim ile profesyonel olarak güçlenmeniz amacıyla hazırladığımız Mesleki Danışmanlık programı ya da süpervizyon süreçleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her bireyin yolculuğunun başlangıç noktası farklıdır.