TAKVİM

Eda Arduman ile PACT Çift Terapisi Süpervizyonları

Eda Arduman
Başlangıç: 11 Haziran 2024 20:00
Bitiş: 11 Haziran 2024 22:00
Ücret: 1.500 TL +KDV

Eda Arduman ile PACT Çift Terapisi Süpervizyonları

PACT ®️ (Psychobiological Approach to Couples Therapy) yani Çift Terapisine Psiko-biyolojik Yaklaşım yöntemi, Dr. Stan Tatkin tarafından geliştirilen nörobilim, bağlanma teorisi ve insan uyarılmasının biyolojik temellerine dair yapılan güncel araştırmalar üzerine inşa edilmiş bir çift terapisi yaklaşımıdır. Zihin-beden yaklaşımına sahip, pratik ve etkili bir yöntem olan PACT®️ yöntemi sayesinde, en zorlu çiftlerinizin bile güvenli işleyen ilişkiler geliştirmelerini sağlayacak yeni bir bakış açısı, yeni beceriler ve müdahaleler öğreniyor olacaksınız.

PACT yöntemi gelişimsel nörobilim, bellek, hızlı tanıma sistemleri, insan stres modeli, bağlanma ve regülasyona ilişkin bilgiler ve tekniklerle terapistleri donatarak, çift terapisinde etkili bir yol haritası sunmaktadır.

Eğitim Programı hakkında daha fazla bilgi için:

PACT Çift Terapisi I.Düzey

SUPERVİZYONA KİMLER KATILABİLİR

Bu süpervizyon programına PACT Çift Terapisi I.Düzey ya da II.Düzey'i tamamlamış ruh sağlığı uzmanları katılabilir.

SUPERVİZYON TARİHLERİ

Toplamda 6 oturumdan oluşan ve her oturumun 20:00-22:00 saatleri arasında gerçekleşeceği süpervizyon tarihleri aşağıdaki gibidir:

  • 16 Ocak 2024
  • 20 Şubat 2024
  • 26 Mart 2024
  • 21 Nisan 2024
  • 11 Haziran 2024
ÜCRET

Oturum başı 1500 TL + KDV'dir.


Eda Arduman:

PACT Enstitüsü’nün onayladığı Türkiye’deki tek PACT eğitmeni olan Eda Arduman psikoloji ve klinik psikoloji yüksek lisans eğitimlerini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Çift ve Aile Terapisi Master programında yarı zamanlı eğitmen ve Klinik Süpervizör olarak çalışmaktadır. ÇATED (Çift ve Aile Terapiler Derneği) kurucu üyesidir. İstanbul’da özel ofisinde yetişkin birey ve çiftlerle psikoterapist olarak çalışmaya devam etmektedir. Kamuda ruh sağlığı alanında çalışanlara 2014 yılından beri süpervizyon vermektedir. PACT Enstitüsü Global Elçisi olan Arduman, 2007’den beri Stan Tatkin ile birlikte çalışmaktadır. Eda Arduman hakkında daha fazla bilgi için: www.edaarduman.com