TAKVİM

Ücretsiz Webinar: Marilyn Sanders ile "Annenin Yokluğu"

Marilyn Sanders
Başlangıç: 24 Nisan 2024 21:00
Bitiş: 24 Nisan 2024 22:30
Ücret: Ücretsiz
KAYIT OL

WEBİNAR: Marilyn Sanders ile "Annenin Yokluğu" 

Erken Dönem Anne Çocuk Ayrılığının Etkileri 

Katılım herkese açıktır ve canlı izleyenlerle dijital katılım belgesi paylaşılacaktır.

Marilyn Sanders 24 Nisan akşamı gerçekleşecek olan bu ücretsiz etkinlikte, bizlere Polivagal teori perspektifinden, anne yokluğunun çocuklar üzerindeki etkisini anlatacak. 

Polivagal Teori, annenin ve çocuğun etkileşimini, sağ kalım için biyolojik bir zorunluluk olarak açıklar. Bakım veren yetişkinlerin yokluğunda ve/veya çocuğun sosyal etkileşim çabalarının sonuçsuz kalması halinde, küçük çocukların sinir sistemi yoğun bir zorlanma yaşamaktadır. Çok farklı sebeplerle yaşanılabilen "anne yokluğu"nu, etkilerini ve başa çıkma yöntemlerini konuşmak üzere, hem uzmanları hem de ebeveynleri 24 Nisan akşamı 21:00-22:30 saatleri arasında bekliyoruz.


Dr. Marilyn Sanders HakkındaDr. Sanders, yenidoğan ve küçük çocuklar için travma odaklı destek konusunda uzman bir pediatrist ve neonatologdur. Connecticut Tıp Fakültesinde profesörlük yapmakta olan Sanders, tıp eğitimini Kansas Üniversitesi'nde, uzmanlık eğitimlerini ise Johns Hopkins ve Connecticut Sağlık Merkezi'nde tamamlamıştır. Daha fazla bilgi için https://www.marilynsandersmd.com/about    ORGANİZATÖR
  • Serap Kocabay
  • 0546 777 18 99 - 0539 971 25 04
  • pikonferans@gmail.com
KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ