TAKVİM

Ücretsiz Webinar: Yeni Asistanımız: AI

Uzm. Psk. Filiz Kaya Ataklı ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun
Başlangıç: 03 Ekim 2024 21:00
Bitiş: 03 Ekim 2024 23:00
Ücret: Ücretsiz
KAYIT OL

WEBİNAR: Yeni Asistanımız AI

Katılım herkese açıktır ve canlı izleyenlerle dijital katılım belgesi paylaşılacaktır.

3 Ekim 2024 akşamı saat 21.00’de bir araya geliyor ve mesleğimizin yeni dönemini konuşuyoruz. 


Yapay zeka terapi yapabilir mi, terapistin yerine geçebilir mi? Psikoterapi, toplum ruh sağlığı, okullar vb. alanlarda psikologlar yapay zekadan nasıl yararlanabilirler? 


Gelin birlikte gelişip birlikte öğrenelim. 3 Ekim saat 21:00’de görüşmek dileğiyle…
Uzm. Psk. Filiz Kaya Ataklı, Psikoloji İstanbul’un kurucularındandır. Yeşilköy Anadolu Lisesi’nin ilk mezunlarından olan Kaya, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nün ardından aynı üniversitede Adli Bilimler yüksek lisansını tamamlamıştır. Çift ve Evlilik Terapisi eğitimlerini John ve Julie Gottman’dan alan Kaya, Gottman Çift Terapisti ve yöntemin Usta Eğitmeni (Master Trainer) ünvanına sahiptir. Meslek eğitimleri içinde Gottman Çift Terapisi, Sensorimotor Psikoterapi, Aile Terapisi, Enerji Terapisi, Mental Training, Çözüm Odaklı Terapi, NLP, EMDR, PACT ve Duygu Odaklı Terapi yer alan Kaya, meslek hayatı süresince pek çok proje, araştırma ve eğitime imza atmış olan bir psikoterapist ve eğitmendir. Çiftlerle çalışmalarını Maraton Terapi ile Psikoloji İstanbul’da sürdürmektedir. Oyuncularla “Karakter Tasarım” odaklı çalışmalar yapmakta, oyunculuk ve performans geliştirme üzerine dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitimler vermektedir.

Psk. Dr. Özge Altan Aytun, Psikoloji İstanbul’un kurucularındandır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitiminin ardından, yüksek lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde burslu olarak, doktora eğitimini ise İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Aytun, psikolojik travmalar, kendine zarar verme, ve duygu regülasyonu konularında önemli araştırma, proje ve yayınlara imza atmıştır. John ve Julie Gottman’dan aldığı eğitimlerin ardından bu yöntemin Türkiye’deki ilk sertifikalı çift terapistlerinden biri olmuştur. Gottman Enstitüsü tarafından onaylı bir Master Trainer (Usta Eğitmen) ve Consultant (Danışman) olan Özge Altan Aytun, çiftlerle Maraton Çift Terapisi ve İlişki Atölyeleri düzenlemekte, uzmanlar için Çift Terapisi Eğitimleri ve Süpervizyonları vermektedir. Çiftlerle ve yetişkinlerle çalışmalarında Gottman çift terapisi, Duygu Odaklı Terapi, PACT, Sensori-motor Psikoterapi ve Aile terapisi, EMDR, bilişsel terapi yaklaşımlarından yararlanmakta özellikle travma, çift-ilişki problemleri, evliliğe hazırlık, aldatma, çatışma, duygusal kopukluk, şiddet ve boşanma konularında çalışmaktadır. Halen, Psikoloji İstanbul’da psikoterapist, eğitmen ve proje geliştirici olarak çalışmalarını sürdürmektedir.    ORGANİZATÖR
  • Serap Kocabay
  • 0546 777 18 99 - 0539 971 25 04
  • pikonferans@gmail.com
KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ