Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk. No:20 D:5 Nişantaşı / İstanbul
Yükleniyor Etkinlikler

25 Nisan 2020 @ 21:00 - 16 Mayıs 2020 @ 23:00

Online Ücretsiz Webinar: salgın günlerinde ilişkiler

Güvenlik hissinin bunca sarsıldığı, günlük yaşamın bunca alt üst olduğu bu günlerde, ilişkilerle ilgili öğrenmek, gelişmek ve derinleşmek isteyenlere… Anlayalım, bilinçlenelim, güvenlik hissini, doğru bilgiyi yayalım ve ilişkilerimizi koruyalım diye…

Bizler Uzm. Psikolog Filiz Kaya Ataklı ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun olarak, iki ilişki uzmanı ve Gottman Çift Terapisi eğitmenleri olarak bir araya geldik ve bu salgın sürecinde, en iyi bildiğimiz şeyi anlatmak, doğru bilgiyi yaymak için sizlerle online olarak buluşuyoruz.

Psikoloji İstanbul olarak covid-19 sürecinde yaşanan durumun yarattığı stresi ilişkilerinize bir yük olarak değil de, daha derin bir bağ kurabilme fırsatı olarak değerlendirebilmenizi umuyoruz. Bu süreci dayanıklı, hatta güçlenerek geçirebilmeniz için bir dizi önerimizi sizlerle paylaşıyor olmanın huzurunu yaşıyoruz. Umarız bu günleri, sağlıkla, güvenlikle ve daha güzel bir geleceği kurma gücüyle atlatıyor olursunuz, oluruz.

Mutlu İlişkiler Dileriz.

25 Nisan, 2 Mayıs, 9 Mayıs ve 16 Mayıs tarihlerinde saat 21:00-23:00 arasında gerçekleşecek ve 4 hafta sürecek olan, Salgın Günlerinde İlişkiler Webinar dizisinde paylaşılacak konular aşağıdaki gibidir:

  • Salgın sürecinde duygular, duygularla ilişkiniz,
  • İlişkilerde iletişim bariyerleri,
  • İlişkinizde yakınlığı geliştirme yöntemleri,
  • İlişkilerle stres azaltma,
  • İlişkide takdir kültürü,
  • Yapıcı tartışmalar da mümkün,
  • Kavgadan sonra telafi becerileri,
  • İlişkinizin ortak anlayışı,
  • Güvende hissettiren ilişki ritüelleri.

Filiz Kaya Ataklı ve Özge Altan Aytun tarafından hazırlanın Salgın Günlerinde İlişkiler bilgilendirme kitapçığını aşağıdan indirebilirsiniz:

Salgın Günlerinde İlişkiler

Eğitimcilerimiz Hakkında

Uzm. Psk. Filiz Kaya ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun, Gottman enstitüsünün kurucuları ve ilişki guruları John ve Julie Gottman’ın yetiştirdiği, Türkiye’deki tek sertifikalı Gottman terapistleri ve yöntemin ülkemizdeki tek eğitimcileridir. Çalışmalarını Psikoloji İstanbul Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde sürdüren uzmanlarımız, çift terapileri, çiftlere ve ebeveynlere özel eğitimler, çiftlerle hafta sonu çalışmaları ve “Türkiye’de Mutlu İlişkiler Çalışmasını yürütmekte, ülkemizdeki ruh sağlığı uzmanlarına Gottman Çift Terapisi eğitimi vermektedirler.

 

Mekan

Online Zoom Platformu