Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk. No:20 D:5 Nişantaşı / İstanbul
Yükleniyor Etkinlikler

20 Mart 2021 @ 10:00 - 31 Aralık 2022 @ 16:00

psikoloji İstanbul sunar

Kayıttan İzleyebileceğiniz Psikoloji İstanbul Eğitimleri

Geçtiğimiz yıllar içinde gerçekleşen, belki de kaçırdığınız için üzüldüğünüz pek çok eğitimimizi izleyebilirsiniz! Aşağıdaki eğitimlerimize, ilgili sayfaları üzerinden ya da 0546 777 18 99 numaralı telefonumuza ulaşarak kayıt olarabilir evinizin konforunda ve dilediğiniz zamanda zengin içeriklerimize ulaşarak sertifikalanabilirsiniz.

Tam kaydınız gerçekleştikten sonra, sizinle paylaşılacak olan link ile Psikoloji İstanbul online eğitim platformu üzerinde, etkin öğrenme prensiplerine dayanarak hazırlanmış bir dizi eğitim serüvenine katılacak ve içeriklere minimum bir ay süresince erişebiliyor olacaksınız.

Psikoloji İstanbul’un eğitim platformu üzerinden izleyerek sertifikalanabileceğiniz eğitimlerimizin listesi, linkleri ile aşağıda yer almaktadır.

 

STAN TATKIN İLe PACT
Gottman ÇİFT TERAPİSİ

Gottman Çift Terapisi I. Düzey Eğitimini almış tüm uzmanlara açık olan ve çeşitli konu başlıklarına özel olarak hazırlanmış on iki oturumdan oluşan, çift terapisi pratiğinizi güçlendiren Gottman Toplantılarına kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Deneyimsel oyun terapisi
sağlıklı cinsel gelişim eğitici eğitimi

Herkesin katılımına açık olan, Gail Dines, Nilüfer Devecigil ve Özge Çivci eğitmenliğinde gerçekleşen ve Culture Reframed tarafından hazırlanan tüm içeriğin Türkçe çevirisine de erişebileceğiniz Sağlıklı Cinsel Gelişim Eğitici Eğitimi’ne kayıt olmak için lütfen tıklayınız.