Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk. No:20 D:5 Nişantaşı / İstanbul
Yükleniyor Etkinlikler

31 Aralık 2024 @ 10:00 - 12 Ekim 2025 @ 16:00

psikoloji İstanbul sunar

Kayıttan İzleyebileceğiniz Psikoloji İstanbul Eğitimleri

Geçtiğimiz yıllar içinde gerçekleşen, belki de kaçırdığınız için üzüldüğünüz pek çok eğitimimizi izleyebilirsiniz! Aşağıdaki eğitimlerimize, ilgili sayfaları üzerinden ya da 0546 777 18 99 numaralı telefonumuza ulaşarak kayıt olarabilir evinizin konforunda ve dilediğiniz zamanda zengin içeriklerimize ulaşarak sertifikalanabilirsiniz.

Tam kaydınız gerçekleştikten sonra, sizinle paylaşılacak olan link ile Psikoloji İstanbul online eğitim platformu üzerinde, etkin öğrenme prensiplerine dayanarak hazırlanmış bir dizi eğitim serüvenine katılacak ve içeriklere minimum bir ay süresince erişebiliyor olacaksınız.

Psikoloji İstanbul’un eğitim platformu üzerinden izleyerek sertifikalanabileceğiniz eğitimlerimizin listesi, linkleri ile aşağıda yer almaktadır.

 

 

Ebeveynliğin KalbiDuygu Koçluğu: Ebeveynliğin Kalbi

Bebeklikten gençliğe kadar geniş bir yaş aralığında, duygusal zekayı geliştiren, olumlu, uzun süreli etkiler yaratan, ebeveynlere ve uzmanlara özel Duygu Koçluğu Eğitimini, yöntemin yaratıcısı John ve Julie Gottman’dan  öğrenebilmek için lütfen tıklayınız.

 

 

 

nilüfer devecigil ve sTan tatkin ile bağlanma

Bağlanma konusundaki farkındalığını geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık olan Nilüfer Devecigil ve Stan Tatkin ile Bağlanma Eğitimine kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

 

 

 

STAN TATKIN İLe PACT

 

Gottman ÇİFT TERAPİSİ

Gottman Çift Terapisi I. Düzey Eğitimini almış tüm uzmanlara açık olan ve çeşitli konu başlıklarına özel olarak hazırlanmış on iki oturumdan oluşan, çift terapisi pratiğinizi güçlendiren Gottman Toplantılarına kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

 

nilüfer devecigil ile oyun terapisinde aile ile çalışma

İyi bir oyun terapisti, çocukla olduğu kadar ebeveynlerle de destekleyici, anlayış ve empati içeren güvenli bir ilişki kurmayı sağlamalıdır. Bu eğitim, oyun terapisi modeli ne olursa olsun, terapistin bu güvenli ilişkiyi nasıl kuracağı ve ebeveynle görüşme sürecinde hangi konuları, ne şekilde ele alacağı, ailenin çocuğu daha iyi anlamasını sağlayan duruş, hareket ve postür konularında doğru gözlem becerilerini kapsamaktadır. Nilüfer Devecigil ile Oyun Terapisinde Aile ile Çalılma Eğitimine kayıt olmak için tıklayınız.

 

 

Deneyimsel oyun terapisi

 

sağlıklı cinsel gelişim eğitici eğitimi

 

PAT OGDEN İLE TRAVMA, BAĞLANMA VE UTANÇ

Ruh sağlığı uzmanlarının katılımına açık olan, ve dünyaca ünlü travma terapisti ve eğitmeni Pat Ogden tarafından gerçekleştirilen Travma, Bağlanma ve Utanç Eğitimi’ne kayıt olmak için lütfen tıklayınız.