Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk. No:20 D:5 Nişantaşı / İstanbul
Yükleniyor Etkinlikler

Mart 3 @ 21:00 - 23:00

Ücretsiz Webinar: Etkili Çift Terapisi

Çift terapisi ile ilgili öğrenmek, gelişmek ve derinleşmek isteyen uzmanlara…

Bizler Uzm. Psikolog Filiz Kaya Ataklı ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun, iki Gottman terapisti ve eğitmeni olarak yine bir araya geliyor ve  John ve Julie Gottman tarafından yazılan “Etkili Çift Terapisi Yapmanın 10 Prensibi – 10 Principles for Doing Effective Couples Therapy” kitabında anlatılanları sizlerle paylaşıyoruz. Siz meslektaşlarımızı da, çiftlerle gerçekleştirdiğiniz terapi süreçlerinizi güçlendirmeye çağırıyoruz.

Mutlu İlişkiler Dileriz.

3 Mart Cuma akşamı 21:00-23:00 arasında gerçekleşecek ve zoom üzerinden yayınlanacak ücretsiz “Etkili Çift Terapisi” webinarında konuşacaklarımız aşağıdaki gibidir:

  • Çiftlerle çalışmanın zorlukları
  • Odadaki ilişki
  • Etkili çift terapisinin 10 prensibi
  • Sizlerden gelen soruların yanıtlanması

 

Eğitimcilerimiz Hakkında

Uzm. Psk. Filiz Kaya ve Psk. Dr. Özge Altan Aytun, Gottman enstitüsünün kurucuları ve ilişki guruları John ve Julie Gottman’ın yetiştirdiği, Türkiye’deki tek sertifikalı Gottman terapistleri ve yöntemin ülkemizdeki tek eğitimcileridir. Çalışmalarını Psikoloji İstanbul Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde sürdüren uzmanlarımız, çift terapileri, çiftlere ve ebeveynlere özel eğitimler, çiftlerle hafta sonu çalışmaları ve “Türkiye’de Mutlu İlişkiler Çalışmasını yürütmekte, ülkemizdeki ruh sağlığı uzmanlarına Gottman Çift Terapisi eğitimi vermektedirler.

 

 

 

Başvuru Formu

Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliğimize katılabilmek için lütfen tıklayınız.

Mekan

Online Zoom Platformu