TAKVİM

Byron Norton ile Soru Cevap ve Yeni Sürece Geçiş

Byron Norton
Başlangıç: 24 Şubat 2024 21:00
Bitiş: 24 Şubat 2024 23:00
Ücret: Ücretsiz
KAYIT OL

Webinar: Byron Norton ile Soru Cevap ve Yeni Sürece Geçiş


Geçtiğimiz 15 yıl boyunca, Psikoloji İstanbul olarak, Byron Norton ve Nilüfer Devecigil eğitmenliğinde gerçekleşen ve APT tarafından uluslararası olarak akredite edilen "Deneyimsel Oyun Terapisi" yöntemini siz ülkemiz uzmanlarıyla paylaşma ayrıcalığına sahip olduk. Bu program, meslek hayatımızın temel taşlarından biri olmanın yanı sıra, hepimiz için önemli bir okul ve yaşam alanı oldu. Şimdi ise yöntemin kurucusu ve yıllardır tüm deneyimini cömertlikle ülkemiz uzmanları ile paylaşan Byron ve Carol Norton emekli oluyor! 

50 yıldır devam eden adanmışlıklarına ve hayata getirdikleri sayısız iyileştiren dokunuşlarına yaraşır şekilde eşlik etmek ve bu geçiş süreçlerinde, değerli katkıları için kendilerine en derin şükranlarımızı ifade ettiğimizden emin olmak istiyoruz. Byron ve Carol Norton'ı onurlandırmak ve olağanüstü kariyerlerini kutlamak için 24 Şubat akşamı ülkemiz uzmanlarının seslerini duyabilecekleri, minnettarlığımızı hissedebilecekleri bir emeklilik partisi düzenliyoruz. 

Bu özel etkinliğe pikonferans@gmail.com adresine göndereceğiniz fotoğraflarınız, video kayıtlarınız ve aklınıza gelen her türlü öneri ile destek olabilirsiniz.

Bu yolculuğun ayrılmaz bir parçası olduğunuz için sizlere de ayrıca teşekkür ederiz sevgili DOT ailemiz. 24 Şubat saat 21:00’de hep birlikte olmak dileğiyle!Byron ve Carol Norton

Byron Norton:

Byron Norton, Kuzey Colorado Üniversitesi’nin Profesyonel Psikoloji Bölümü, Psikolojik Danışmanlık alanında profesörlük görevinden emekli oldu. 25 yılı aşkın süredir yüksek lisans öğrencilerine, profesyonellere ve ailelere oyun terapisi eğitimi veriyor. Uluslararası geçerli olan Çocuk Psikoterapisi ve Oyun Terapisi konusunda profesörlük unvanına sahip. Oyun Terapisi ile Çocuklara Ulaşma (Reaching Children Through Play Therapy) ve Cinsel İstismara Uğramış Çocukların Oyun Terapisi ile Tedavisi (Treating Sexually Abused Children Through Play Therapy-yazımı devam ediyor) kitaplarını yazdı.

Byron Norton ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


    ORGANİZATÖR
  • Serap Kocabay
  • 0546 777 18 99 - 0539 971 25 04
  • kayit@psikolojistanbul.com
KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ