TAKVİM

Ücretsiz Webinar: Çift Terapisinde Beden

Jennifer Gardner
Başlangıç: 10 Ekim 2024 21:00
Bitiş: 10 Ekim 2024 23:00
Ücret: Ücretsiz
KAYIT OL

ÜCRETSİZ WEBİNAR: Çift Terapisinde Beden


Katılım herkese açıktır ve canlı izleyenlerle dijital katılım belgesi paylaşılacaktır.


10 Ekim 2024 akşamı saat 21.00'de bir araya geliyor Uluslararası Sensorimotor Psikoterapi Enstitüsünün eğitmenlerinden Jennifer Gardner ile çift terapisinde beden odaklı çalışmaları konuşuyoruz.


Çiftlerle çalışırken beden odaklı çalışmalardan nasıl yaralanabiliriz? Çiftin ilişkisini güçlendirirken kullanabileceğimiz beden odaklı uygulamalar ve teknikler neler olabilir?


Gelin birlikte gelişip birlikte öğrenelim. 10 Ekim akşamı saat 21.00’de görüşmek dileğiyle…


EĞİTİMCİ HAKKINDA

 Jennifer Gardner, çocuklar ve bireylerle sağlık hizmetleri, toplum ruh sağlığı, erken müdahale dahil olmak üzere birçok alanda çalışmalarıyla 25 yıllık deneyime sahip lisanslı bir klinik sosyal hizmet uzmanı ve deneyimli Sensorimotor Psikoterapi eğitmenidir. Özel kliniğinde çiftlere ve yetişkinlere Sensorimotor Psikoterapi, EMDR ve psikodinamik müdahale dahil olmak üzere çeşitli yöntemler kullanarak psikoterapi sağlamaktadır. Uzmanlık alanları arasında bağlanma, seks terapisi, çiftler ve bakım verenleri içeren ilişkiler yer almaktadır. Jennifer, SP için uluslararası düzeyde eğitim vermekte ve danışmanlık sağlamaktadır. Ayrıca çiftlerle çalışmak için Sensorimotor Psikoterapi kursu geliştiricilerindendir.


    ORGANİZATÖR
  • Serap Kocabay
  • 0546 777 18 99 - 0539 971 25 04
  • pikonferans@gmail.com
KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ