MAKALELER

Çiftler İçin İlişki Atölyesi

MUTLU BİR İLİŞKİNİN SIRRI, İLİŞKİYİ ÖĞRENMEKTEN GEÇİYOR!

Mutlu ilişkinin sırlarını öğrenmek isteyenler için, özel bir atölye programı hazırladık.

Çiftler İçin İlişki Atölyesi

Dünyaca ünlü Gottman İlişki ve Evlilik Enstitüsü’nün uzmanları çiftlerle yapılan bilimsel araştırmalara dayanılarak geliştirilmiş, mutluluğa ulaşmak, ilişkinizi güçlendirmek ya da uzun yıllar süren mutlu bir birliktelik sağlamak için gereken pek çok pratik uygulamanın öğretildiği, kapsamlı bu iki günlük atölye çalışmasına mutlu ya da mutsuz bütün çiftleri davet ediyor. Bu atölyede ilişkinizin mutlu ve sürekli olabilmesi için neyin işe yaradığını öğreniyor olacaksınız.

Bu iki günlük atölyede,

  • Mutlu bir birliktelik için gereken bilgi ve becerileri
  • İlişkide yakınlık, ilgi ve sevgiyi nasıl arttırabileceğinizi
  • Birbirinizi daha da yakından tanıyarak, gerçek bir bağ kurmayı
  • Tartışmaları sakin ve yapıcı bir şekilde sağlayabilmeyi
  • İlişkide çıkmaza giren problemleri, farklı bir şekilde ele alabilmeyi
  • İlişkinin iyi giden taraflarını güçlendirmeyi
  • Ve uzun yıllar sürecek güçlü bir ilişki için gereken becerileri öğreneceksiniz.

Not: Bilgilendirme bölümleri grup olarak, uygulamalar ise her çifte özel olarak gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla özelinizi grupta yer alan diğer kişilerle paylaşmak durumunda değilsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin: 0212 233 28 38 ya da bilgi@psikolojistanbul.com

Eğitimcilerimiz Hakkında

Psk. Filiz Kaya ve Uzm Psk. Özge Altan Aytun, Gottman enstitüsünün kurucuları ve ilişki guruları John ve Julie Gottman’ın yetiştirdiği, Türkiye’deki tek sertifikalı Gottman terapistleri ve yöntemin ülkemizdeki tek eğitimcileridir. Çalışmalarını Psikoloji İstanbul Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde sürdüren uzmanlarımız, çift terapileri, çiftlere ve ebeveynlere özel eğitimler, çiftlerle hafta sonu çalışmaları ve “Türkiye’de Mutlu İlişkiler Çalışmasını yürütmektedirler.

İLİŞKİ TERAPİSİ NEDİR?

İlişkilerle ilgili yapılan kapsamlı araştırma sonuçları bize çiftler arasında pek çok farklılıklar olduğunu, özellikle mutlu ilişkilerde çiftlerin ortak olarak yaptıkları bazı davranışların olduğunu gösteriyor. Mutlu çiftler birbirini iyi tanır, iyi arkadaştırlar, birbirlerini takdir eder ve beğenilerini gösterirler, kavga etmeyi iyi becerirler, keyifli vakit geçirir, birbirlerinin hayallerine sahip çıkar ve birlikte pek çok ortak hedefe sahip olurlar.

Uzmanlar tüm bu özelliklere her ilişkinin sahip olabileceğini, bunun için ilişkinin yetersiz ve eksik yönlerinin belirlenmesi ve çiftlerin bu yönleri değiştirmek için niyet ve çaba göstermesi gerektiğini belirtiyor.

BİZE ULAŞIN

Sevgililer Gününe özel bu programdan yararlanmak için 0212 233 28 38 nolu telefonumuzu arayarak rezervasyon yaptırabilir ya da online kayıt başvurunuzu bize ulaştırabilirsiniz.

Bu yazı Filiz Kaya tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır. Her türlü soru görüş ve önerileriniz için: filiz@psikolojistanbul.com